Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Eesti Tensegrity grupi juhendajad Juhendajad

Juhendajad

Eesti Tensegrity grupi juhendajad

Juhendajad
Kalev Pärtna on II taseme Tensegrity juhendaja. III tase on tegemisel. Sündinud ja kasvanud Tallinnas, omandas kõrghariduse Moskvas. Ülikooli kraadilt on ta aerofotogramm-meetria insener. Oma erialal töötas ligi 20 aastat. Seejärel tulid uued väljakutsed.
 
Carlos Castaneda ja Tensegrity teemaga puutus kokku 2003 kui sattus lugema Carlos Castaneda, Florinda Donner Grau ja Taisha Abelari raamatuid. Raamatute lugemise järgselt avastas, et Tallinnas on lausa Tensegrity praktika grupp ja edasi läks kõik juba kiiresti. Esimene suur Tensegrity workshop kust ta osa võttis oli 2005 aastal Roomas, Itaalias. Peale seda on osalenud rohkem 40 seminaril üle maailma. Aga juba esimeselt Rooma seminarilt saadud impulss pani tegema elus vastavaid korrektuure ja muudatusi.
 
2010 tõmbas otsad kokku senise erialalise inseneritööga ning pani aluse ärile aianduse valdkonnas. Alguse sai see samm kui ühe järjekordse seminari unenägemise kodutöö ja varitsemise praktika aga kuna see õnnestus nii hästi, siis sai sellest uus algus ka äris. Peale seda langesid hobi, kirg ja rahateenimine tema elus kenasti omavahel kokku. Sellest sai ka igapäevane enesetreenimise praktika, mida see on tänapäevani.
 
Tensegrity praktika on tema igapäevase elu osa kuna võimaldab elada igapäevast elu oluliselt tõhusamalt, suurema kire ja kohalolekuga.
Maagiliste soorituste regulaarne tegemine on andnud särtsu, erksust ja tähelepanu ning kokkuvõtmise tegemine oma elu lugudest on toonud teatud rahu, vabadust ja neutraalsust igapäevasesse ellu. Elus on rohkem rõõmu ja kordaminekuid- lihtsamalt ei oska seda enam kirjeldada. On see ju eelkõige heaolu praktika.
 
Tensegrity juhendaja treeningutel osalemise võimalus tekkis aastal 2010 ja sellest alates on praktiseerimine omandanud uue lisaväärtuse. Treeningud on sisaldanud seni muuhulgas 7 aastal Mehhikos praktiseerimist ja paljude Tensegrity klasside läbiviimist Eestis. Kes teab mida 3 taseme läbimine ellu veel juurde toob..
 
Unistusest ja unenäost sündinud igapäevatöö leheküljed:
 
 
Juhendajad

Anneli Pärtna on II taseme Tensegrity juhendaja ning III tase on tegemisel.

Ta on sündinud ja kasvanud Eestis, omandanud kõrgema hariduse ärijuhtimises Audentese Kõrgemas Ärikoolis aastal 2001. Alates 2010.a juhib koos abikaasaga eraettevõtet, milles ta kannab hoolt finantside eest.

 

Lapsena avastas ta korra, et pea on pidevalt mõtetega hõivatud ja sellest tekkis suur huvi, kas seda mõttevoolu on võimalik ka kuidagi peatada? Huvi inimeste loomuse ja selle võimalike muutuste vastu on teda saatnud läbi kõikide aegade osaledes erinevatel koolitustel psühholoogia vallas.

 

Tensegrity praktika juurde sattus ta 2005. aastal abikaasa kutsel. Tensegrity Maagilised Sooritused, Taisha Abelari ja Carlos Castaneda raamatutest omandatud mõtteviis oli midagi, mis suurendas huvi selle praktika vastu niivõrd, et 2006. aastal osales oma esimesel Cleargreeni seminaril Moskvas.

 

Praktiseerides Tensegrityt leidis ta vastuse oma lapsepõlve küsimusele, et inimene saab leida sisemise vaikuse ning veel enamgi – on võimalik ka oma unistused ellu viia just nii nagu seda ise taotleda.

 

Praktika on andnud juurde enesekindlust ja teadmise, et inimene on ise enda energia allikaks ja kõik mis ta teeb, teeb ta ise endale.

Ta on avastanud värvid oma elus, kuidas erinevat värvi riietega saab mõjutada oma meeleolu – kas rahustada ja leida tasakaalu või anda jõudu juurde. Oranz ja kollane värv on olnud domineerivaks kuni oma sisemise tasakaalu leidmiseni lähiajal, kui värvigamma on järjest laienenud.

 

Põnevaid avastusi enda kohta on mitmeid teisigi. Üks neist on kuu mõju tähele panemine igapäevaelu toimetustes. Erinevatel kuu faasidel on väga konkreetne mõju. Esimesel kuu faasil on kerge üle vaadata oma unistused ja ideed, väga kergesti tulevad uued ideed. Teises kuu faasis on kerge teha otsuseid millises suunas minna ja kes või mis saavad abiks olla. Kolmandas kuu faasis ehk täiskuu ajal tuleb tegutseda täiega. Viimane kuu nädal on kerge teha ülevaadet sellest, mis õnnestus, mis mitte, mida õppisin, mida võtta ja mida jätta. Vahel ei teegi seda teadlikult, aga välja tuleb ikka nii, et puhata täiskuu ajal ei õnnestu ja viimase ehk laskuva kuu faasis tegemised ei õnnestu hästi.

 

Tensegrity juhendaja treeningutel osalemist alustas aastal 2010 ja sellest alates on igapäevane elu muutunud eriti põnevaks seikluseks. Treeningud on sisaldanud muuhulgas 7 aastal Mehhikos praktiseerimist ja ligi 20 Tensegrity klassi läbiviimist Eestis. Aga protsess alles käib..

 

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Juhendajad

Juhendajad

Kalev Pärtna on II taseme Tensegrity juhendaja III tase on tegemisel Eesti Tensegrity grupi juhendajad

Juhendajad

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »