Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Kuidas said alguse kaasaegsed praktika grupid Miski pole parem kui isiklik kogemus Kogukond- praktika grupid

Kogukond- praktika grupid

Kuidas said alguse kaasaegsed praktika grupid

Tensegrity® on kunst: iseenda ja teineteise energiaga kohanemise kunst, sellisel viisil, et see toetab seda kogukonda kes me ise oleme.

– Carlos Castaneda

 

Kogukond- praktika grupid

Esimene Tensegrity® Praktika Grupp alustas tegevust enam kui kakskümmend aastat tagasi kui don Juani õpilased tegid ettepaneku, et varaste Tensegrity® klasside osalejad saaksid kokku, et koos klassides õpitud Maagilisi Sooritusi harjutada.

Hiljem on Carlos Castaneda öelnud, et Maagiliste Soorituste® koos praktiseerimine sai praktiseerijatele vahendiks et luua see "väga vajalik kinesteetiline konsensus". Ta ütles, et "Selline konsensus on vajalik kuna see tugevdab nägijate vabaduse taotlust ilma selle üle intellektuaalselt arutlemata".

 

Sellest ajast alates on Tensegrity® Praktika Grupid üle maailma tekkinud selleks, et Tensegrity® Seminaridel ja Klassides õpitud Maagilisi Sooritusi® jagada ja harjutada. Praktika grupid on spontaanselt tekkinud, seal ei ole määratud juhendajaid ja liikmed jagavad omavahel ainult ruumide kulud.

 

Registreeritud Praktika Grupid mis on loetletud Cleargreeni kodulehel saavad Cleargreeni poolt regulaarset juhendamist kohalike praktika ürituste läbiviimisel.

Uue põlvkonna Tensegrity® Facilitator õpilaste koolitamine Cleargreeni poolt on andnud võimaluse kohalikes praktika gruppides viia läbi oluliselt rohkem praktikaid kui pelgalt iganädalane grupi praktika. Aastast 2010 alates on kohalikes praktika gruppides viidud läbi ligi 3-4 Tensegrity® Tsüklilisuse Klassi aastas.

 

Tsüklilisuse Klassid, mis koosnevad tavaliselt neljast 2 tunnisest praktika programmist õpetavad hädavajalikke praktilisi teadmisi, et igaüks saaks oma elu lihtsamalt, tõhusamalt ja teadlikumalt elada.

 

Praktiseerimise viisid

Tensegrity® praktiseerimiseks on erinevaid võimalusi.

 

1. Suured Tensegrity® Workshopid, mis toimuvad 3-4 korda aastas, Ameerikas, Euroopas ja Venemaal.

 

Igal Seminaril on kindel teema, millele keskendutakse. Seminar kestab tavaliselt kolm päeva üle nädalavahetuse. Kuna osalejaid on palju, tavaliselt ca 200-400 praktiseerijat, siis on uusi asju väga kerge õppida. Paljude inimeste koos keskendumine ühele teemale aitab igal osalejal eraldi palju kergemini omandada ka keerulisi ülesandeid.

 

2. Tensegrity® Online Klassid, mis on nagu suured skype konverentsid, kus osaleb üle maailma reaalajas ca 150-200 praktiseerijat. Webexi Klassid toimuvad kord kuus ja kestavad ca 2 tundi. Neli korda aastas on suured pööripäeva klassid, mis on pikemad.

Webex Klass on suurepärane võimalus teha praktikat kodust lahkumata ja reisimisele raha kulutamata.

Tihti tehakse Webex Klasse praktika gruppides grupiga koos ja suurel ekraanil.

 

3. Kohalike Tensegrity® Praktika Gruppide Klassid. Viimastel aastatel on toimunud Tensegrity® Tsüklilisuse Klassid. Need klassid on nagu Webex klassid aga toimuvad kohapeal. Igal klassil on oma praktiline teema.

 

4. Iganädalane Eesti Praktikagrupi Praktika toimub nüüd online praktikana kolmapäeviti kell 19:00 ehk osaleda saab igaüks oma kodust sõltumata asukohast.

Küsi täpsemalt 5078689 Anneli või

 

Miks on grupis praktiseerimine oluline

 

Tensegrity® praktiseerimine gruppides annab hiilgava efekti. Esiteks me oleme nagu peegel üksteisele ja ainuüks see fakt, et me saame oma lugusid jagada nende inimestega ja kuulata nende omasid, annab selle hiilgava efekti. Teiseks me teeme maagiliste soorituste seeriaid, mis võivad olla teinekord päris pikad. Me õpime neid kõik koos ja teeme seda kindlas rütmis ja ühtses kindlas meeleolus. Seda koos tehes me hakkame energeetiliselt tundma midagi palju enamat, mida üksi praktiseerides kunagi ei taju. Grupiga koos praktiseerides tekib energeetiliselt selline keskkond, et kui ühel isikul sellest grupist tekib kõrgendatud teadvuse seisund, ta süda on avatud, siis kõik teised grupi liikmed saavad sellest omal moel kasu. Grupiga koos praktiseerides me jõuame märksa kiiremini ja tajume tugevamalt sisemist vaikust, paneme kergemini tähele kui  toimub tajumise muutus, tekib õnne ja piiritu tingimusteta armastuse tunne.  See kõik on võimalik, sest kogu grupi taotlus omab väga suurt jõudu, et seda kõike kogeda.

 

5. Ja viimaseks aga kõige tähtsamaks on iseseisev praktiseerimine kodus ja tööl oma igapäevaelus. See pole aga nii raske kui alguses tundub, kuna nii klassides kui iganädalasel grupi praktikal antakse juhiseid ja ülesandeid iseseisvaks tööks. Tensegrity® praktika on väga põnev rännak, milles me osaleme.

 

Tensegrity praktiseerimisega alustamiseks on parim võimalus astuda sisse kohalikku praktika gruppi ja proovida järgi kuidas praktika Sinu kehale tundub. Miski pole parem kui isiklik kogemus.

 

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Kogukond- praktika grupid

Kogukond- praktika grupid

Tensegrity® on kunst: iseenda ja teineteise energiaga kohanemise kunst, sellisel viisil, et see toetab seda kogukonda kes me ise oleme – Carlos Castaneda Esimene Tensegrity® Praktika Grupp alustas tegevust enam kui kakskümmend aastat tagasi kui don Juani õpilased tegid ettepaneku, et varaste Tensegrity® klasside osalejad saaksid kokku, et koos klassides õpitud Maagilisi Sooritusi harjutada Kuidas said alguse kaasaegsed praktika grupid

Kogukond- praktika grupid

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »