Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Carlos Castaneda õpilased ja Tensegrity instruktorid Renata Murez ja Nyei Murez on viimastel aastatel mitmeid Tensegrity®/Lõpmatuse Teatrit® üritusi läbi viies avastanud, et meist paljudel on jagada lugusid "ebaõnnestumistest" või pöörame tähelepanu sellele "mida teised teevad/ mida mina teen valesti". Sellest tekib küsimus, kuidas on lood "Sinu tänulikkuse praktikaga?"" See on esimene samm Tänulikkuse 28 päeva: 1 päev

Tänulikkuse 28 päeva: 1 päev

Anneli Pärtna 29. dets. 2016

Carlos Castaneda õpilased ja Tensegrity instruktorid Renata Murez ja Nyei Murez on viimastel aastatel mitmeid Tensegrity®/Lõpmatuse Teatrit® üritusi läbi viies avastanud, et meist paljudel on jagada lugusid "ebaõnnestumistest" või pöörame tähelepanu sellele "mida teised teevad/ mida mina teen valesti". Sellest tekib küsimus, kuidas on lood "Sinu tänulikkuse praktikaga?""

Tänulikkuse 28 päeva: 1 päev

Esimene päev

Käes on uue kuutsükli kuu loomise aeg.

Carlos Castaneda õpilased ja Tensegrity instruktorid Renata Murez ja Nyei Murez on viimastel aastatel mitmeid Tensegrity®/Lõpmatuse Teatrit® üritusi läbi viies avastanud, et meist paljudel on jagada lugusid "ebaõnnestumistest" või pöörame tähelepanu sellele "mida teised teevad/ mida mina teen valesti". Sellest tekib küsimus, kuidas on lood "Sinu tänulikkuse praktikaga?"

 

Meie kultuuriline või sotsiaalne taust viib sageli meie tähelepanu sellele, mis ei õnnestu, mis ei toimi. Siinjuures on kõige kaunim küsimus: MIS TOIMIB? Kui me osutame tähelepanu sellele, mis on elul anda ja elus oluline, ise endale ja teistele, siis on meie TAJUD rohkem avatud ning meie ees avanevad laiemalt imeliste võimaluste uksed, millest me varem unistadagi ei osanud.

 

Seda nimetatakse Unenägemise kunstiks - see on kunst tuua kogu tähelepanu terviklikule unenägemisele (unistamisele). Sellel hetkel, kui meie tajud on avatud, on meie unenägemise keha (energiakeha) lummatud lõpmatuse võimalustest!

 

Üheskoos või ühe kaupa asume täna kogema TÄNULIKKUSE unenägemist - kogedes TUNNUSTAMISE kunsti. Oleme teile lõpmatult tänulikud jagades oma imelisi avastusi, mis inspireerivad üha enam avastama kauneid hetki üksteise kohta.

 

Teeme teile täna ettepaneku astuda selles suunas esimene samm. Selleks pane palun kirja ÜKS asi, mille eest SA TÄNULIK OLED.

See on esimene samm.

 

 

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Tänulikkuse 28 päeva: 1

Tänulikkuse 28 päeva: 1

Esimene päev Käes on uue kuutsükli kuu loomise aeg Carlos Castaneda õpilased ja Tensegrity instruktorid Renata Murez ja Nyei Murez on viimastel aastatel mitmeid Tensegrity®/Lõpmatuse Teatrit® üritusi läbi viies avastanud, et meist paljudel on jagada lugusid "ebaõnnestumistest" või pöörame tähelepanu sellele "mida teised teevad/ mida mina teen valesti" Carlos Castaneda õpilased ja Tensegrity instruktorid Renata Murez ja Nyei Murez on viimastel aastatel mitmeid Tensegrity®/Lõpmatuse Teatrit® üritusi läbi viies avastanud, et meist paljudel on jagada lugusid "ebaõnnestumistest" või pöörame tähelepanu sellele "mida teised teevad/ mida mina teen valesti". Sellest tekib küsimus, kuidas on lood "Sinu tänulikkuse praktikaga?""

Tänulikkuse 28 päeva: 1 päev

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »