Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Kolmas samm: Millised unistused Sind liigutavad aastat!!! Tänulikkuse 28 päeva: 3 päev

Tänulikkuse 28 päeva: 3 päev

Anneli Pärtna 1. jaan. 2017

Kolmas samm: Millised unistused Sind liigutavad

Tänulikkuse 28 päeva: 3 päev

Millised unistused liigutavad su südant, mis panevad su hinge helisema, muudavad su sammud kergeks ja panevad su silmad särama? Luba endale üks hetk ja tedvusta seda, ole tänulik selle särava tunde eest, mis need unistused sinus tekitavad ja pane need omale kirja. Vali neist üks kõige olulisem ja keskendu sellele tänasel päeval.

 

Siit väike näide, kuidas saad seda teha:

 

Tee oma laud tühjaks kõigest mis selle unistusega seotud pole ja aseta oma 2017 aasta unistusega seotud esemed lauale ringikujuliselt. Tee mõned Tensegrity hingamised ja sooritused. Tee üks tegu, mis on seotud su unistusega - on see siis tantsimine, või mängid pilli, või istud sisemises vaikuses, või teed arvutis ettevalmistusi uue projekti käivitamiseks, või kirjutad kirja oma lähedastele või sõpradele - sõltuvalt su unistusest!

 

Jaga meiega julgesti kuidas sul läks- mida kogesid ja millist uut inspratsiooni leidsid kui oma unistusele mõtlesid. Mis pakub sulle kõige enam elevust.

 

Kui sa soovid saada täpsemaid juhised oma Uue Aasta unistuse täitmiseks, siis leiad need viimasest pööripäeva online klassist, mida me oma praktikal koos tegime 28.detsembril: https://cleargreen.mykajabi.com/store/bHer2XFL

 

Soovime teil tänulikkusest haaratud 2017.aastat!!!

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Tänulikkuse 28 päeva: 3

Tänulikkuse 28 päeva: 3

Millised unistused liigutavad su südant, mis panevad su hinge helisema, muudavad su sammud kergeks ja panevad su silmad särama? Luba endale üks hetk ja tedvusta seda, ole tänulik selle särava tunde eest, mis need unistused sinus tekitavad ja pane need omale kirja Vali neist üks kõige olulisem ja keskendu sellele tänasel päeval Kolmas samm: Millised unistused Sind liigutavad

Tänulikkuse 28 päeva: 3 päev

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »