Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Klassid toimuvad kahe nädala jooksul neljal päeval koos vahepealse iseseisva tööga. Iga klass kestab umbes 1,5 tundi ja toimub turvalises ja hubases praktikaruumis. Klasside seeria algab 28. veebruaril, Tallinnas. Klasside seeria osavõtutasu kokku on kõigest 79,90 EUR Osavõtutasu tasuda: Maagilised Reisid OÜ EE752200221065958895 selgitusse "Unenägemise klass" Eesnimi* Perekonnanimi* Telefon E-mail* Täpsustused Zip code: Phone: Name: E-mail: Unenägemise klassid "Unenägemise nähtamatud abilised"

Unenägemise klassid "Unenägemise nähtamatud abilised"

22. veebr. 2018

Klassid toimuvad kahe nädala jooksul neljal päeval koos vahepealse iseseisva tööga.
Iga klass kestab umbes 1,5 tundi ja toimub turvalises ja hubases praktikaruumis. Klasside seeria algab 28. veebruaril, Tallinnas.

Unenägemise klassid "Unenägemise nähtamatud abilised"

Vanad Mehhiko shamaanid avastasid, et kogu universum koosneb kahestest jõududest. Need on jõud mis ühelt poolt vastanduvad ja teiselt poolt täiendavad teineteist. On paratamatu, et ka meie maailm on kaksikmaailm. Selle maailma vastandamaailm ja samal ajal täiendav maailm on asustatud olenditega, kellel on teadvus aga kellel pole organismi ehk füüsilist keha. Sellel põhjusel hakkasid vana aja shamaanid neid kutsuma anorgaanilisteks olenditeks.

 

Kui me ühendame ennast oma energiakehaga, siis me avame ennast dimensioonidele, mida meie energiakeha uurib ja avastab Ja mõned nendest maailmadest on asustatud olenditega mitte nagu meie, vaid anorgaaniliste olenditega.

 

Selliste olendite teadvustamine ja tajumine ning nendega suhtlemise õppimine võib olla meile äärmiselt kasulik. Vanad shamaanid aga avastasid, et on palju lihtsam õppida nendega suhtlema kui me õpime eelnevalt teadvustama ja suhtlema oma enda maailma orgaaniliste olenditega.

 

See klasside seeria valmistab sind sellisteks kohtumisteks ette. Nendes klassides õpid sa teadvustama oma abilisi ja juhendajaid selles maailmas, et siis olla valmis kohtumisteks teistsuguste abilistega unenägemise teistel tasanditel.

 

Selle kursuse lõpuks õpid sa tõenäoliselt mõistma, et mõlemat tüüpi abilisi on sinu ümber nii rikkalikult, et sa ei kujuta endist üksiolemist enam ettegi.

 

Klass sobib läbimiseks kõikidele inimestele. Eelteadmised sellest praktikast pole vajalikud.

 

 

Seminar toimub neljal õhtul:

28 veebruaril kell 19:00

1 märtsil kell 19:30

7 märtsil kell 19:00

8 märtsil kell 19:30

 

Tallinnas Graniidi 1, Tasapisi Tasakaal ruumides, 1 korrusel

Algab kl 19:00 või 19:30 mugavalt peale tööd ja lõpeb ca kl 21:00.

 

Osalemiseks registreeri ennast palun alloleval vormil ja tee pangaülekanne. Ülekande selgitusse pane märgusõna "Unenägemise seminar".

 

Klasside seeria osavõtutasu kokku on kõigest 79,90 EUR

 

Osavõtutasu tasuda:

Maagilised Reisid OÜ

EE752200221065958895

selgitusse "Unenägemise klass"

 

Eesnimi*
Perekonnanimi*
Telefon
E-mail*
Täpsustused
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Unenägemise klassid "Unenägemise nähtamatud

Unenägemise klassid "Unenägemise nähtamatud

Vanad Mehhiko shamaanid avastasid, et kogu universum koosneb kahestest jõududest Need on jõud mis ühelt poolt vastanduvad ja teiselt poolt täiendavad teineteist Klassid toimuvad kahe nädala jooksul neljal päeval koos vahepealse iseseisva tööga.Iga klass kestab umbes 1,5 tundi ja toimub turvalises ja hubases praktikaruumis. Klasside seeria algab 28. veebruaril, Tallinnas.

Unenägemise klassid "Unenägemise nähtamatud abilised"

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »