Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Seminar toimub 4 osas kord nädalas koos vahepealse iseseisva praktikaga. Iga klass kestab umbes 1,5 tundi ja toimub turvalises ja hubases praktikaruumis. Seminar algab 22. novembril, Tallinnas. Nendes klassides õpid sa selliseid unenägemise baasteadmisi nagu: - oma individuaalse sobivaima unenägemise kehaasendi - oma parima keha suuna unenägemiseks - mis on sinu jaoks parim ruumi ettevalmistamine unenägemiseks - ja parim ettevalmistav praktika mis sulle sobib enne magama minemist Et sa hakkaksid nägema parimaid võimalikke unenägusid! Seminaril osalemise registreerimine vajuta palun lingile, et minna detailse registreerimise info lehele Unenägemise seminar unenagemine, tensegrity, carlos castaneda

Unenägemise seminar ''Ettevalmistavad sammud unenägemiseks''

31. okt. 2017

Seminar toimub 4 osas kord nädalas koos vahepealse iseseisva praktikaga. Iga klass kestab umbes 1,5 tundi ja toimub turvalises ja hubases praktikaruumis. Seminar algab 22. novembril, Tallinnas.

Unenägemise seminar

Mis see seminar mulle annab? Mis ma sellest saan?

 

Selle seminari käigus õpid kuidas magades paremini välja puhata, et saaksid päevasel ajal edukamalt tegutseda ja oma eesmärke täita.

Väsinud ja stressis inimene ei tegutse kunagi teadlikult, tõhusalt ja rõõmsameelselt. Korralikult puhanud ja energeetiliselt hästi taastunud inimene seevastu on oma plaanide teostamisel pidurdamatu. Puhanud inimene on enesekindel ja rõõmsameelne.

 

Seminaril õpime praktilisi võtteid:

- Kuidas magada rahulikult ja sügavalt nii, et päevased mured ja häirivad meeleolud ei tuleks ööunedesse kaasa.

- Kuidas ennast ja oma ruumi magamise ajaks ettevalmistada

- Kuidas mäletada paremini unenägusid, mida me öösel unes näeme

See praktika toob igapäevasesse ellu rohkem rõõmu ja värskust.

 

 

Seminaril osalemise registreerimine

vajuta palun lingile, et minna detailse registreerimise info lehele

 

 

See kuidas me kohtume oma unega on valiku küsimus.

 

Mõned eelistavad lihtsalt voodis lamada ja oodata kuni uni tuleb. Teised soovivad und enda juurde kutsuda - nad valmistavad ennast ja oma tähelepanu ette, selleks, et näha meeldivaid unenägusid. See on nagu turvaline lennurada kuhu meie unenäod saavad pidevalt maanduda ja õhku tõusta.

 

Don Juan Matuse liini nägijad avastasid, et enamus meie unenägusid on meie igapäevaste tegevuste peegeldused. Aga sealhulgas on mõned unenäod, mis ei mahu selle kirjelduse raamidesse.

 

Carlos Castaned, Magical Passes

 

 

Kõige aluseks on energia kogumine

 

Igasuguse tegevuse aluseks on energia- energiakeha energia, mida me oleme kogunud Tensegrity praktiseerimisega, oma elu lugude ülevaatamisega ning teadlike unenägude leidmisega ning alalhoidmisega. Mida rohkem meil sellist energiat on ja mida rohkem me oma unenägudele keskendume, seda rohkem unenägusid me näeme.

 

See klasside seeria valmistab sind ette teadlikuks unenägemiseks - see on unenägu kus sa tead, et sa näed und ja võid potentsiaalselt oma unes ringi liikuda. Sellises unenäos võid sa ennast turvaliselt tunda ja kohtuda kõigega mida sa oma unenägudes kohtad.

 

Nendes klassides õpid sa selliseid unenägemise baasteadmisi nagu:

- oma individuaalse sobivaima unenägemise kehaasendi

- oma parima keha suuna unenägemiseks

- mis on sinu jaoks parim ruumi ettevalmistamine unenägemiseks

- ja parim ettevalmistav praktika mis sulle sobib enne magama minemist

 

Et sa hakkaksid nägema parimaid võimalikke unenägusid!

 

 

Seminaril osalemise registreerimine

vajuta palun lingile, et minna detailse registreerimise info lehele

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Unenägemise seminar

Unenägemise seminar

Mis see seminar mulle annab? Mis ma sellest saan? Selle seminari käigus õpid kuidas magades paremini välja puhata, et saaksid päevasel ajal edukamalt tegutseda ja oma eesmärke täita Väsinud ja stressis inimene ei tegutse kunagi teadlikult, tõhusalt ja rõõmsameelselt Seminar toimub 4 osas kord nädalas koos vahepealse iseseisva praktikaga. Iga klass kestab umbes 1,5 tundi ja toimub turvalises ja hubases praktikaruumis. Seminar algab 22. novembril, Tallinnas.

Unenägemise seminar

unenagemine, tensegrity, carlos castaneda
www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »